![Ο Μιχάλης Ζαμπίδης επέστρεψε στην Ελλάδα Ο Μιχάλης Ζαμπίδης επέστρεψε στην Ελλάδα](https://lifeis.gr/sites/default/files/styles/responsive_880x/public/media-files/2017/12/mixalis-zabidis-people-106-2.jpg?itok=b9B1kHVa)
Η πρώτη φωτογραφία από τη στιγμή της άφιξής του
Την προηγούμενη Πέμπτη αποχώρησε από το ριάλιτι επιβίωσης, αφού ηττήθηκε στη μονομαχία από τον Δημήτρη Αλεξάνδρου, εγκαταλείποντας τις μακρινές Φιλιππίνες.
Ο Iron Mike έφτασε τις πρώτες πρωινές ώρες στο Ελευθέριος Βενιζέλος και δε σταμάτησε να χαμογελάει που πάτησε πάλι ελληνικό έδαφος.
Στο αεροδρόμιο τον περίμενε η σύντροφος του, η οποία τον έσφιξε στην αγκαλιά της, αλλά και η Ιωάννα Παπαχρίστου από τον Ant1, η οποία κοινοποίησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram την πρώτη φωτογραφία της επιστροφής.
Celebrities: