![Δέσποινα Βανδή: Πιο ερωτευμένη από ποτέ! Δέσποινα Βανδή: Πιο ερωτευμένη από ποτέ!](https://lifeis.gr/sites/default/files/styles/responsive_880x/public/media-files/2021/11/vandi_xwrismos.jpeg?itok=ri6t8V4z)
Η πρώτη κοινή δημόσια εμφάνιση με τον σύντροφό της!
Μετά από ένα διάστημα που ο φωτογραφικός φακός τους εντόπιζε σε διάφορες εξόδους τους, η Δέσποινα Βανδή και ο Βασίλης Μπισμπίκης πραγματοποίησαν το βράδυ της Δευτέρας την πρώτη τους κοινή δημόσια εμφάνιση σε εγκαίνια.
![](https://lifeis.gr/sites/default/files/styles/responsive_880x/public/inbody/2021/11/vandi1-682x384.jpeg?itok=veGn68u-)
Συγκεκριμένα, το ζευγάρι παραβρέθηκε στα εγκαίνια της Ανωτέρας Δραματικής Σχολής Τεχνών 100 και στα εγκαίνια του Λάκη Λαζόπουλου.
Η Δέσποινα Βανδή και ο Βασίλης Μπισμπίκης έφτασαν μαζί στον χώρο των εγκαινίων. Δημοσιογράφοι, φωτογράφοι και κάμερες έπεσαν επάνω τους, τα φλας άστραψαν, αλλά οι δυο τους δεν έκαναν καμία δήλωση.