![](https://lifeis.gr/sites/default/files/styles/responsive_880x/public/media-files/2017/11/pantelidis_lifeis_3.jpg?itok=YZkbJezv)
Θα έκλεινε τα 34 του χρόνια
Σαν σήμερα ήρθε στην ζωή πριν από 34 χρόνια ο Παντελής Παντελίδης και,εαν ζούσε, θα γιόρταζε τα γενέθλιά του μαζί με τους αγαπημένους φίλους του και συγγενείς!
Ο ξαφνικός θάνατος του, που έγινε πέρσι τον Φεβρουάριο, σκόρπισε την θλίψη στην οικογένεια του, αλλά και στους θαυμαστές του σε ολόκληρη την Ελλάδα.
Ο αδελφός του Φίλιος έκανε μια συγκινητική ανάρτηση στο Instagram αναρτώντας μια φωτογραφία του αδελφού του και έγραψε:
«Σαν σήμερα ήρθες στην ζωή άρχοντα !!! Ένα δώρο θεού που δεν προλάβαμε να σε χαρούμε όσο θα θέλαμε!!!Να σε καλά εκεί που είσαι θα προσεύχομαι τα βράδια!!P.q 23-11-1983»
Celebrities: