![Νέα σειρά από τον Καπουτζίδη με πρωταγωνίστρια του Παρά Πέντε Νέα σειρά από τον Καπουτζίδη με πρωταγωνίστρια του Παρά Πέντε](https://lifeis.gr/sites/default/files/styles/responsive_880x/public/media-files/2017/10/sto-para-5-500.jpg?itok=y13ojANh)
Σε πυρετώδεις προετοιμασίες
Ο Γιώργος Καπουτζίδης αυτή την περίοδο συμμετέχει σε τρία διαφορετικά πόστα: στην κριτική επιτροπή του "Ελλάδα έχεις ταλέντο", παρουσιαστής στο "The Voice" και πρωταγωνιστής της νέας τηλεοπτικής σειρας που ετοιμάζει και θα προβληθεί από το Star.
Ο γνωστός ηθοποιός θα είναι σκηνοθέτης και σεναριογράφος και η νέα σειρά θα κάνει πρεμιέρα στις τηλεοπτικές μας οθόνες τον Φεβρουάριο του 2018.
Ωστόσο, τα πρώτα ονόματα που συζητούν με τον Γιώργο για τους πρωταγωνιστικούς ρόλους, είναι η φίλη και συμπρωταγωνίστρια του στο Παρά Πέντε, Αγγελική Λαμπρή και η Μαριέλλα Σαββίδου, που συμμετείχε στην Εθνική Ελλάδος.
![καπουτζίδης καπουτζίδης](https://lifeis.gr/sites/default/files/styles/responsive_880x/public/inbody/2017/10/0864_koyri_kapoytzidis_lampri_06052014.jpg?itok=gAJ0XizG)
Celebrities: